středa 28. února 2018

Bambucke maslo ucpava pory

Póry a jejich ucpávání jsou velkým tématem nejen pro kosmetické nadšence. Mají totiž jistý podíl na vzniku pupínků nebo tvoří ne úplně esteticky vyhlížející černé tečky. I u přírodních produktů se tedy nabízí otázka: budou ucpávat póry? Pár slov o pórech Pór je jakýmsi drobounkým otvorem v kůži. Bambucke maslo ucpava pory.


Asi nejvíce póry ucpává olej z pšeničných klíčků. Na dalších příčkách překvapivě najdeme kokosový olej a kokosové máslo a také kakaové máslo. Na tomto příkladě můžeme docel. Otestujte si svou vlastní kosmetiku! Neucpává vám náhodou póry a nezpůsobuje akné?


Namazat se nějakým tím máslem je tak příjemné. Nejde však len o čisto kozmetický produkt, bambucké maslo je vynikajúce aj na kožné problémy. Veľmi vhodné je najmä na suchú a citlivú pokožku. Vitamín E má hydratačné a antioxidačné účinky. Rostlinná másla jsou doslova přírodním regeneračním pokladem.


A co víc, můžete je použít jako součást doma vyrobeného krému či mléka. Značka Sportique mě baví čím dál tím víc. Máslo používáme každý den. Na ruce a nohy – hlavně na noc (nohy do ponožek, ruce do rukavic), po holení, nebo na jizvy.


Je vhodné k péči o velmi suchou, citlivou a problematickou pleť. Co je bambucké máslo Blahodárné účinky bambuckého másla jsou známé již několik staletí. Bojuje proti voľným radikálom, takže vás chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi slnka. Tento pečující zázrak pochází z oblasti rovníkové Afriky, kde jej domorodci vyrábějí z plodů posvátného stromu zvaného máslovník, který je také často nazývaný „strom života“.


Ve vzdálených afrických tropech rostou posvátné stromy a jeho ořechy jsou základní surovinou pro dokonalý produkt - bambucké máslo. Každému máslovníku trvá zhruba patnáct let než začne plodit, ale čekání se vyplatí. Kokosák používám na smažení palacinek, do čoko polev nebo asijské kuchyně, dělala jsem z něj balzám na rty a krém na ruce.


Výhoda kokosového oleje je, že je měkčí, bambucke je tuhé při pokojové teplotě. Ještě by se oba daly přidat. Zjistit, co právě vám ucpává póry, je na dlouho. Ty jednotlivé oblasti se taky tak jakoby prolínají, takže já budu mít dozajista pleť nejhorší v pravidelném období, pokud zrovna vynechám toner a celé to budu chtít napravit skořicovou maskou. Hodně mě zajímalo, jak se vlastně takové bambucké máslo vyrábí a díky Saloosu jsem to zjistila.


Ráda se s vámi o to podělím. Fairtrade bambucké máslo z Ghany. Toto bambucké máslo je nasekáno na kusy a baleno v plastovém obalu. Pokud vám nezáleží na pěkném balení a zajímají vás pouze účinky bambuckého másla, je toto výhodné balení určeno přímo pro vás. To znamená, že je ručne vyrábané priamo v Ghane tradičnou technikou lisovania, používanou africkými domorodcami už po stáročia.


BEZ AKÝCHKOĽVEK PRÍMESÍ A CHEMICKÝCH LÁTOK. Nenechte se však mýlit jeho vzhledem, kousek tohoto afrického zlata získávaného z ořechů posvátných afrických stromů by ve vaší koupelně rozhodně neměl chybět, má totiž blahodárné účinky. Složení: Obsahuje řadu prospěšných vitamínů A, E, kyselinu Skořicovou a mastné kyseliny.


Na zjemnenie pokožky ho môžete pridať aj do kúpeľa. Vďaka čomu je bambucké maslo také vynikajúce? Obsahuje veľké množstvo vitamínov A,E a F, veľmi dôležité mastné kyseliny ako linolovú , arachidonovú a olejovú. Jeho zloženie je podobné ľudskému kožnému mazu.


Naše bambucké maslo je organické, panenské. Záležitost pro opravdové fajnšmekry, kteří si chtějí užít oříškovou vůni bambuckého másla naplno. V Ghaně je filtrováno od nečistot a tím končí veškeré jeho úpravy. Rady a tipy: Vyrobte si jarní věnec. Vyrobit si krásný jarní věnec je snadnější, než by se mohlo zdát.


Kosmetické přístroje podle funkce.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky