úterý 12. ledna 2016

Stavba ptačího krmítka

Druhů je opravdu bezpočet, krmítka můžete pořídit v cenových relacíh od stovky až po několik tisíc. Krmítka ale vyrobíte i sami. Níže najdete návody na tři typy krmítek, které vytvoříte sami. Protože se nám protáhlo vytváření krmítek pro děti, tak nám na velké krmítko zůstalo jen minut.


Tradičním materiálem pro výrobou ptačího krmítka je pochopitelně dřevo. Nemusíte být přitom zručný truhlář, abyste si ho zvládli doma vyrobit sami. Návod na výrobu dřevěného krmítka : Stačí vám zbytky dřeva, prkénka, lišty, hřebíky, lepidlo, šindel na střechu. Konstrukce krmítka nejčastěji připomíná malý.


Tím podstatně prodloužíme životnost celého krmítka. Díly připevníme ke konstrukci krmítka malými vruty. Ke dnu zevnitř natlučeme boční stěny ptačího krmítka.


Blížíme se konečně k vyvrcholení naší práce. Dbáme na to, aby nám nikde netrčely konce hřebíků ze dřeva, ptáci by se mohli o hřebíky poranit. Výroba klasického krmítka. Na výrobu jednoduchého ptačího krmítka nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Vystačíte si s pilkou na dřevo, kladívkem a hřebíky.


Pokud ale sáhnete po vrutech a akušroubováku, vydrží vám vaše krmítko déle. Při výrobě krmítka se fantazii meze nekladou, pamatujte však, že by. Navíc ptačí krmítka za trvale nejnižší ceny. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Základem je dobrá stavba a umístění ptačího krmítka.


Ptačí krmítko by mělo být především na vhodném místě, a to například na okenním parapetu nebo viset alespoň metru nad zemí a daleko od stromů. Pokud krmítko zavěsíte na strom, kočka se k němu snadno dostane a vy jí tak přichystáte skvělou ptačí hostinu. Dále budeme potřebovat boční stěny.


Stavba krmítka je velmi intuitivní. Dále potom kousek umělé hmoty, ze které uděláte stříšku. Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Stěny seřízneme do špičky tak, aby.


Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování. Vlastnoruční výroba futuristického ptačího krmítka Perfektní kutilský projekt pro všechny trekkies, protože tak si vnesete atmosféru kosmického prostoru přímo do zahrady a navíc v zimě poskytnete tuzemským ptáčkům velmi specifickou přistávací plochu a krmiště. Přijde na necelé tři stovky, je balená v hrubém jutovém pytlíku a obsahuje nejen jednotlivé dřevěné díly, ale i všechen ostatní potřebný materiál. Kladívko má každý doma.


K práci se dřevem se dnešní děti moc nedostanou, takže není divu, že nás zaujala originální stavebnice ptačího krmítka. Požírá semena i různé bobule a plody. Potravu sbírá převážně na zemi, vídáme ho proto i pod krmítkem, kde sbírá popadaná semínka, či na zásypech. Dává přednost slunečnici, které dokáže spotřebovat neuvěřitelné množství. PET láhev, plastová lžička a kousek provázku či drátku na zavěšení.


Stavba ptačího krmítka

To je všechno, co potřebujete na výrobu tohoto krmítka. Základními strukturálními součástmi skořápky jsou podskořápečné blány, vlastní skořápka a kutikula. Pěnkava obecná Sbírá semena plevelů.


Uváděné informace se týkají převážně slepičích vajec, o kterých existuje nejvíce informací.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky